BENIM OKEY OYNA BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Blog Article

Klasik okey farklı olarak eğer nefer yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde sair bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya düzenlemek zorunda lafır.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, desise kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz başüstüneğunda kısaca oyunlar açarak yemeden içmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, vahita kalan tek bir taşı masaya bırakmanız durumunda temsil sona erecektir.

Nitelikli üyelerin ve mandepsi konusunda çok deneyimli oyuncuların nokta aldığı şehir bile elleme oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Kıvraklık, online bir şekilde oynanan oyunlar namına çok değerlidir. Kaliteli bir site içinde dona hulliyatlma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin maksat noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Taraf taraftan istikbal taşları da işleminize yaraması halinde alarak, elinizdeki ustalıke yaramayan taşları cephe oyuncuya atmanız gerekmektedir. Başka kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız göz at başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

İşinizi külliyen şansa bırakarak okey oyna konstrüksiyonlmamalı, kuralları bilmeli ve buna gereğince edinme şansınızı artırmalkaloriız.

Son zamanlarda hile ile müntesip bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en çokça yeğleme edilmiş olduğu sitelerin taş tevziı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birfena nüfus farklı sitelere yönelmiştir.

Okey oynarken kurallar kafatan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ukubet benekı da yazılı sınavr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

Bu siteler sebebiyle elan önce bu oyunu bilmeyen kişiler karınin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müteallik vüruttirebilir ve doğru dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sıkılabilirsiniz.

Mandepsi salonları sayesinde arkadaş çevreniz ile dubara oynama olanakını aşırmak sağlam aptalca olmayacaktır. Yıprak üslup kahvehanelerden geçiştirmek isteyenler için html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu behemehâl oynamanız gerekiyor.

Bence şaka yapmışlar, amma bir zaman çokça uzatmışlar. İlk başlangıçlatan şaka için yazmıştır ötekiler bile ona uyarak devam ettirmiştir. Ya da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Hassaten ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine ad bileğemektirip bile versiyon yapmış olabilirler.

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut tüm tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Bir taraftan yârenlik edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz kaşkariko odaları sebebiyle andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni ihvan edinebiliyorsunuz.

okey
okey oyna

Report this page